Pár slov o nás

Pred 8 rokmi sme boli len malý blog s túžbou pomáhať ľuďom pri hľadaní informácií o najvýhodnejších letenkách. Dnes pre Vás hľadáme a nachádzame tie najlepšie tipy na akciové letenky do celého sveta a v niektorých prípadoch doslova "za pár eur". A to nie je všetko. Spolupracujeme s Pelikan.sk, najväčšími predajcami leteniek na Slovensku. Vďaka tejto spolupráci Vám môžeme exkluzívne a ako prvým priniesť kalendáre termínov a cien práve na tieto akciové letenky.

Poskytujeme tipy na lacné a kvalitné ubytovanie, inšpirujeme autentickými cestopismi a v neposlednom rade budujeme vyšší princíp cestovania – spájame cestovateľov, ktorí si hľadajú parťákov na svoje dobrodružné cesty-necesty.

Vhodnou kombináciou vyššie uvedeného dokážeme usporiť našim čitateľom nielen čas pri plánovaní ciest, ale aj finančné prostriedky.


Čo robíme a čo u nás nájdete

  • komplexné informácie o cestovaní od A po Z
  • poradenstvo pri plánovaní Vašich ciest (letenky, hotel, prenájom auta, víza či cestovné poistenie)
  • informačný online servis na sociálnych sieťach ako je Facebook, Twitter a Google+
  • tipy na lacné letenky nízkonákladových, klasických, ale aj charterových leteckých spoločností
  • najvýhodnejšie a najzaujímavejšie tipy na ubytovanie, zájazdy alebo akciové pobyty
  • cestovateľská zoznamka - nájdite si u nás spolucestujúceho
  • všetko úplne zadarmo, lebo nás to baví


Čo nerobíme a čo nie sme

Nie sme cestovná agentúra, ani cestovná kancelária. Nepredávame letenky, ubytovanie, dovolenky, ani nerobíme rezervácie. Všetky rezervácie si vykonávajú naši čitatelia vo svojom mene a na svoj účet, či už cez jednotlivé rezervačné systémy (Pelikan.sk, Booking.com, Expedia.com...) alebo priamo, prostredníctvom rezervačných systémov jednotlivých leteckých spoločností (Ryanair, WizzAir, Easyjet...)

 

Kontaktné informácie

[email protected]

Dušan Král - [email protected]

Oliver Kriška - [email protected]


Napíšte nám správu

Vaša Správa