ARGENTÍNA S TURKISH AIRLINES: Buenos Aires z Viedne s letenkami od 629€

11.Mar 2024 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: buenos aires ARGENTÍNA Turkish Airlines letenky do ARGENTÍNy letenky do BUENOS AIRES letisko viedeň Južná Amerika

Buenos Aires, kozmopolitná metropola Argentíny, vás očarí svojou vášnivou energiou, bohatou históriou a jedinečnou atmosférou. Od pulzujúcich rytmov tanga po majestátne pamätihodnosti, toto mesto sľubuje nezabudnuteľný zážitok pre každého cestovateľa.

Začnite prehliadkou Plaza de Mayo, srdca mesta, kde sa nachádza ikonická Casa Rosada, sídlo argentínskeho prezidenta. Obdivujte majestátnosť Catedral Metropolitana a prejdite sa po malebných uličkách San Telma, najstaršej štvrti Buenos Aires.

Prejdite sa po rušnej ulici Florida, plnej obchodov a kaviarní, navštívte farebnú štvrť La Boca s jej slávnymi uličkami Caminito a preskúmajte trendy Palermo Soho s jeho bohémskou atmosférou.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Turkish Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Buenos Aires od 629€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 46kg.

Letenky do Buenos Aires sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do apríla 2024.


► Letenky napríklad v termíne 5-17 apríl 2024.


Kalendár termínov viedeň - buenos aires

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Podmienky vstupu do Argentíny

Na vstup do Argentíny je podmienkou cestovný pas s platnosťou najmenej 6 mesiacov po vstupe do krajiny

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje platný cestovný pas SR. Vo všetkých ostatných prípadoch (študijné pobyty, vykonávanie platenej činnosti (aj umeleckej) je potrebné príslušné vízum. Letecké spoločnosti pri cestách vyžadujú predloženie spiatočnej letenky. Migrační úradníci pri vstupe do krajiny môžu požadovať predloženie finančných prostriedkov na pobyt (cca 50 USD na deň). Pri prekročení doby pobytu v krajine hrozí pokuta.


Klimatické podmienky v Argentíne

Na južnej pologuli sú ročné obdobia v porovnaní so severnou naopak. Hlavná turistická sezóna v Argentíne je v mesiacoch január a február (letné prázdniny) a júl (zimné prázdniny). Prejavuje sa to aj na zvýšených cenách v tomto období.

Buenos Aires možno navštíviť počas celého roka, hoci v januári a februári býva príliš teplo.

Leto (január, február, časť decembra a marca) sú vhodným obdobím na návštevu Patagónie, centrálnych oblastí (Córdoba, San Luis) a prímorských letovísk. V zime (jún, júl, august) sa odporúča navštíviť sever a severozápad krajiny, nakoľko tak často neprší a teploty sú nižšie. Júl a august sú najvhodnejšími mesiacmi na lyžovanie v zimných strediskách na juhu krajiny. Zima a jar sa odporúčajú na návštevu provincie Misiones a vodopádov Iguazú (leto v tejto oblasti je príliš teplé).Buenos Aires z Viedne s letenkami od 629 eur