Azory s TAP Portugal. Ponta Delgada z Viedne s letenkami od 189€

31.Máj 2022 | 18:57
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Európa azory letenky na azory ponta delgada letenky do ponta delgata letisko viedeň tap portugal

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti TAP Portugal si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Ponta Delgada na Azorských ostrovoch od 189€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti.

Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2022 do januára 2023


► Letenky napríklad v termíne 10-16 november 2022.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - Ponta Delgada

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE V Ponta Delgada

Azory - Srdce Atlantiku

Určite každý z nás ma svoj zoznam snov, ktoré sú napísané buď v diári alebo si len tak voľne poletujú v našich hlavách. Tie sny nemusia byť cestovateľského charakteru, nie každého baví cestovanie. Sú oveľa dôležitejšie veci v živote, ako napríklad založiť si rodinu, zdravie našich blízkych, postaviť si dom alebo si kúpiť byt. Moje sny majú tiež tento charakter, ale na popredných priečkach sú okrem toho aj cestovateľské ambície. Tieto ambície sú hlavne destinácie, ktoré nepatria medzi najpopulárnejšie a najznámejšie.

Jedna z týchto destinácií sú Azorské ostrovy, ktoré som chcel navštíviť už odkedy som videl prvé fotky z tejto prenádherne zelenej krajiny. Pôvodne som vôbec nevedel, kde sa nachádzajú, a ani pri najmenšom mi nenapadlo, že patria Portugalsku a sú súčasťou Európy. Ľudia, ktorí navštívili Azory majú pre tieto ostrovy rôzne pomenovania, ako srdce Atlantiku, Hawaii Európy alebo jediná exotika Európy. Pre priblíženie si môžeme povedať, že Azorské ostrovy sa nachádzajú skoro v strede medzi New Yorkom a Lisabonom... čítať ďalej