CHORVÁTSKO: Dubrovník z Viedne cez letné prázdniny s letenkami od 35€

25.Máj 2023 | 10:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: chorvátsko letenky do chorvátska letenky do Dubrovníka dubrovník wizzair letisko viedeň európa

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Dubrovníka už od 35€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Dubrovníka sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca júl 2023.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Registrácia online už 2 dni pred odletom

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Registrácia online už 30 dní pred odletom

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 14-19 júl 2023.


VYHĽADAŤ LETENKY do DUBROVNÍKa

Kalendár termínov Viedeň - Dubrovník

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE v Dubrovníku


Anchi Guesthouse

  • Vzdialenosť od centra: 3,00 km
  • Hodnotenie: 8,2 Veľmi dobré
  • Cena: od 33€ na osobu a noc

Penzión Anchi sa nachádza v Dubrovníku a ponúka záhradu, spoločný salónik, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť grilom a nachádza sa v blízkosti atrakcií, ako je pláž Bellevue. Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu, službu organizácie výletov. Vybrané izby sa môžu pochváliť aj kuchyňou s chladničkou, rúrou a mikrovlnnou rúrou.

Zobraziť ceny a dostupnosť v Anchi Guesthouse


Rooms Lami

  • Vzdialenosť od centra: 3,20 km
  • Hodnotenie: 7,5 Dobré
  • Cena: od 43€ na osobu a noc

Ubytovacie zariadenie Rooms Lami sa nachádza len 50 metrov od prímorskej promenády vedľa dubrovníckeho prístavu a 3,2 km od historického centra Dubrovníka, ktoré je zapísané na zozname UNESCO. Ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a terasou. Autobusová zastávka so spojmi do Starého Mesta je vzdialená 200 metrov.

Zobraziť ceny a dostupnosť v Rooms LamiDubrovník z Viedne s letenkami počas leta od 35 eur