DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: Punta Cana z Viedne s letenkami od 449€

09.Jan 2022 | 10:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: dominikánska republika punta cana tap portugal letenky do punta cana letenky do karibiku karibik letisko viedeň

K ceste využite aktuálnu ponuku od spoločnosti TAP Portugal s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Punta Cana od 489€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti.

Letenky do Punta Cana sú dostupné pre cesty v pár termínoch počas mesiaca február a marec 2022.


► Letenky napríklad v termíne 4-11 marec 2022.


Kalendár termínov Viedeň - punta Cana 449€

Zobraziť UBYTOVANIE v Punta Cana

Dominikánska republika – December v Karibiku

Je presne 6.12., mikulášske čiapky, parohy a nos máme pripravené, takže dobrodružstvo sa môže začať. Začíname skoro ráno transportom do Viedne. Čaká nás dlhá cesta Viedeň – Zürich – Punta Cana a vysporiadanie sa s časovým posunom -5 hodín. V Zürichu máme asi dve hodiny pauzu, tak sa kocháme luxusnými švajčiarskymi hodinkami. Cesta cez Atlantik je nekonečná, ale let prebehol hladko a bez nejakých väčších turbulencií. Do Punta Cany prilietame 20:40 miestneho času, u nás doma je už dávno po polnoci. Vo výstupnej hale, teda skôr by som to nazval veľký slamený prístrešok s mega ventilátormi, si kupujeme turistické víza za 10 USD.

Viac si môžete prečítať na svetobeznici.sk


Podmienky vstupu do Dominikánskej Republiky

Platí obojstranný vízový vstup. Pre občanov SR za účelom turistiky možnosť zakúpenia pri príchode na letisku tzv. turistickú kartu, cena 10 USD, platná na 30 dní. Iné dôvody vízová povinnosť.DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA - Punta Cana z Viedne s letenkami od 449 eur