DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: Punta Cana z Viedne s letenkami od 519€

20.Júl 2022 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: dominikánska republika punta cana air canada letisko viedeň letenky do punta cana letenky do karibiku karibik

K návšteve využite aktuálnu ponuku od spoločnosti Air Canada s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Punta Cana od 519€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 43x33x16 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg.

Letenky do Punta Cana sú dostupné pre cesty v termínoch od konca októbra 2022 do marca 2023.


► Letenky napríklad v termíne 7-19 november 2022.


Kalendár termínov Viedeň - Punta Cana

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE V PUNTA CANA

Dominikánska republika – December v Karibiku

Je presne 6.12., mikulášske čiapky, parohy a nos máme pripravené, takže dobrodružstvo sa môže začať. Začíname skoro ráno transportom do Viedne. Čaká nás dlhá cesta Viedeň – Zürich – Punta Cana a vysporiadanie sa s časovým posunom -5 hodín. V Zürichu máme asi dve hodiny pauzu, tak sa kocháme luxusnými švajčiarskymi hodinkami. Cesta cez Atlantik je nekonečná, ale let prebehol hladko a bez nejakých väčších turbulencií. Do Punta Cany prilietame 20:40 miestneho času, u nás doma je už dávno po polnoci. Vo výstupnej hale, teda skôr by som to nazval veľký slamený prístrešok s mega ventilátormi, si kupujeme turistické víza za 10 USD.

Viac si môžete prečítať na svetobeznici.sk


Podmienky vstupu do Dominikánskej Republiky

Platí obojstranný vízový vstup. Pre občanov SR za účelom turistiky možnosť zakúpenia pri príchode na letisku tzv. turistickú kartu, cena 10 USD, platná na 30 dní. Iné dôvody vízová povinnosť.DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA - Punta Cana z Viedne s letenkami od 519 eur