Grécko začiatkom leta. Korfu z Bratislavy s letenkami od 69€

29.Apr 2024 | 10:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: korfu grécko letenky na korfu letisko bratislava Európa letenky do grécka ryanair

Korfu, najsevernejší z Iónskych ostrovov, je zelený raj plný olivových hájov, tyrkysových zátok a bohatých historických pamiatok. Prezývaný "smaragdový klenot Grécka", Korfu očarí návštevníkov svojou bujnou vegetáciou, malebnými dedinami a srdečnou pohostinnosťou.

Milovníci slnka si na Korfu prídu na svoje. Ostrov ponúka širokú škálu pláží, od piesočnatých zátok s plytkou vodou ideálnych pre rodiny s deťmi, až po skalnaté útesy s hlbokou vodou pre dobrodruhov. Medzi najobľúbenejšie pláže patria Glyfada, Paleokastritsa a Agios Gordios. Pre tých, ktorí hľadajú pokoj a súkromie, sa odporúčajú menšie a odľahlejšie zátoky, ako napríklad Rovinia a Myrtos.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy na grécky ostrov Korfu od 69€. Letenky na Korfu sú dostupné v termínoch počas mesiaca jún 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 6-13 jún 2024.


ZOBRAZIŤ LETENKY na Korfu

KALENDÁR TERMÍNOV BRATISLAVA - KORFU

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na Korfu
Oslňujúce Korfu

Z hlboka sa nadýchnite a predstavte si oddych tam, kde sú nikdy nekončiace rady olivovníkov, lákavé citrónovníky plné vôni, rôznofarebné oleandre, palmy a mnoho inej zelene na svahoch, ktoré sa zvažujú priamo do mora. Kerkyra je hlavným mestom Korfu. Atmosféru jej dodávajú preplnené mramorové uličky, veľa obchodíkov, reštaurácií, kaviarní, nádherná architektúra, miestne trhovisko či úžasné zelené parky. Jednoducho miesto plné kontrastov. Úprimne ani neviem, čo spomenúť a odporučiť skôr... čítať ďalej Korfu z Bratislavy s letenkami od 69 eur