Grécky ostrov Skiathos začiatkom leta. Letenky z Viedne od 45€

21.Máj 2024 | 10:11
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: skiathos grécko letenky na Skiathos Európa letisko viedeň ryanair letenky do grécka

Skiathos, smaragdový klenot Egejského mora, láka návštevníkov z celého sveta svojimi tyrkysovými vodami, zlatými plážami a malebnou krajinou. Tento zelený ostrov, preslávený filmovým muzikálom Mamma Mia!, ponúka ideálnu destináciu pre milovníkov slnka, mora a zábavy, ale aj pre tých, ktorí túžia po pokoji a oddychu.

Skiathos sa pýši viac ako 60 plážami, z ktorých si každý vyberie tú pravú. Najznámejšou je Koukanaries, s jemným pieskom a borovicovými hájmi, ktorá sa stala symbolom ostrova. Ďalšie obľúbené pláže sú Kastro, s dramatickými útesmi a azúrovou vodou, Banana, ideálna pre rodiny s deťmi, a Lalaria, skrytá zátoka dostupná len loďou, ktorá uchváti dych svojou nedotknutou krásou.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na grécky ostrov Skiathos od 45€. Letenky na Skiathos sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca jún 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 12-19 jún 2024.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Viedeň - Skiathos

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE NA SKIATHOSE


Grécky ostrov Skiathos z Viedne s letenkami od 45 eur