ÍRSKO: Dublin z Bratislavy v jarných termínoch s letenkami od 40€

26.Feb 2024 | 11:04
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: dublin írsko letenky do dublinu ryanair letenky do írska letisko bratislava európa

Írsko, krajina bujnej zelene, dramatických útesov a srdečných ľudí, láka turistov z celého sveta. Ak sa chystáte na cestu do tejto úchvatnej krajiny po prvýkrát, čaká vás nezabudnuteľný zážitok plný histórie, kultúry a ohromujúcej prírody.

Hlavné mesto Írska, Dublin, je pulzujúca metropola s bohatou históriou a moderným duchom. Prejdite sa po dláždených uličkách stredovekej štvrte Temple Bar, kde sa z každého rohu ozýva živá hudba a vôňa lahodného Guinnessa. Navštívte majestátny Dublinský hrad, symbol írskej histórie, a pokochajte sa panoramatickým výhľadom na mesto z jeho veží.

Využite ponuku leteniek od let. spoločnosti Ryanair a urobte si výlet do írskeho Dublinu. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Dublinu od 40€. Letenky do Dublinu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky


► Letenky napríklad v termíne 23-30 apríl 2024.


VYHĽADAŤ LETENKY DO DUBLINU

KALENDÁR TERMÍNOV Bratislava - DUBLIN

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V DUBLINE


Doprava z letiska v Dubline do centra

Letisko sa nachádza asi 10 kilometrov severne od centra mesta Dublin. Dá sa tam dostať autobusmi spoločnosti Dublin Bus (č. 16a, 33, 33n, 41, 41b, 41c, 46x, 102, 746, 747, 748) alebo taxíkmi, alebo môžete využiť Urbus. Podzemná železnica 'Metro Sever', ktorá má spojiť letisko s mestom Swords a centrom Dublinu je vo fáze prípravných prác.

Ďalšou z možností je využiť autobusy spoločnosti Aircoach, ktoré spájajú letisko a centrum mesta. Cena za jednosmerný lístok je 6€ a za spiatočný lístok zaplatíte 11€.


Zelený DUBLIN sa dá zvládnuť aj za jeden deň, neveríte?

Väčšina Slovákov chodieva do Írska pracovne, ale málokto ho pozná aj z pohľadu turistu. Neverili by ste, ale na návštevu najvýznamnejších atrakcii a vychytených miest vám postačí jeden deň! Čo poviete stihnúť mesto za jeden deň, lákavá ponuka? čítať ďalej



Dublin z Bratislavy v jarných termínoch s letenkami od 40 eur