Jarná Apúlia. Bari z Viedne s letenkami od 40€

09.Mar 2024 | 19:14
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do bari bari letisko viedeň wizzair taliansko letenky do talianska

Bari, krásne talianske mesto, ležiace na brehu Jadranského mora, ponúka návštevníkom nezabudnuteľný pohľad do histórie, bohatú kultúru a nádherné prírodné scenérie. Toto prímorské mesto je hlavným mestom regiónu Apúlia a predstavuje kombináciu bohatstva histórie a moderného života.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bari od 40€. Letenky do Bari sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 3-10 apríl 2024


VYHĽADAŤ LETENKY DO Bari

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BAri

ZobraziŤ UBYTOVANIE v Bari


Bari, bohaté na históriu a kultúru, ponúka množstvo turistických zaujímavostí, ktoré očarujú každého návštevníka. Tu je top 5 turistických zaujímavostí v tomto krásnom talianskom meste:

  1. Bari Vecchia: Historická štvrť Bari Vecchia je "must see" pre každého návštevníka. Úzke, kľukaté uličky a historické stavby ako Katedrála svätého Sabína a Bazilika svätého Mikuláša, odkazujú na bohatú históriu a náboženský význam mesta. Bari Vecchia je miesto, kde sa stretáva minulosť s prítomnosťou.
  2. Lungomare: Prechádzka pozdĺž Lungomare, promenády pri mori, ponúka úchvatný výhľad na Jadranské more. Táto nádherná promenáda je obľúbeným miestom na oddych a relaxáciu, kde môžete sledovať západ slnka nad hladinou mora.
  3. Castello Svevo (Swabian Castle): Stredoveký hrad Castello Svevo je dominantou Bari a ponúka fascinujúci pohľad na mesto. Hrad, postavený v 12. storočí slúžil rôznym účelom od kráľovského sídla po vojenskú pevnosť. Dnes je otvorený pre verejnosť a poskytuje výborný pohľad na históriu mesta.
  4. Basilica di San Nicola: Bazilika svätého Mikuláša je považovaná za jednu z najdôležitejších náboženských pamiatok v Bari. Nachádza sa v Bari Vecchia a je známa svojimi mozaikami a relikviami svätého Mikuláša, patróna mesta.
  5. Teatro Petruzzelli: Teatro Petruzzelli je jedným z najväčších operných domov v Taliansku a poskytuje pódium pre rôzne umelecké predstavenia. Svojím nádherným dizajnom a bohatou históriou je to miesto, kde návštevníci môžu zažiť kultúrne podujatia na vysokej úrovni.

Tieto zaujímavosti spolu tvoria bohatý mix histórie, kultúry a krásnych scenérií, ktoré robia z Bari výnimočné miesto na turistiku a objavovanie talianskeho dedičstva.Talianska Apúlia. Letenky z Viedne do Bari od 40 eur