KARIBIK - Ostrovy Martinik a Guadaloupe s letenkami z Paríža od 299€

05.Aug 2020 | 13:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik MARTINIK GUADELOUPE letenky do karibiku letisko paríž letenky na martinik letenky na Guadeloupe Air Caraibe

Exotika, kde nemusíte vybavovať víza a ani výmenu peňazí. Ak k tomu priam ideálne počasie prajúce plážovej dovolenke a biele pláže obmývané tyrkysovou vodou. Navštívte francúzske zámorské departmenty a to Guadeloupe a Martinik.

K ceste do Karibiku využite ponuku Air Caraibes s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Paríža do Poite a Pitre na Guadeloupe alebo do Fort-de-France na Martiniku už od 299€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti.

Letenky do Karibiku sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch od septembra 2020 do júna 2021.


► Letenky napríklad v termíne 12-19 január 2021.

► Ubytovanie už od 20€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV PARÍŽ - MARTINIK od 299€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA MARTINIKU


KALENDÁR TERMÍNOV PARÍŽ - GUADALOUPE

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA GUADALOUPE
Podmienky vstupu na Martinik a Guadeloupe

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Martinik platný cestovný pas. Od 22. júna 2020 sa vyžaduje pri ceste do zámorských území mať pri sebe vyplnený formulár.

Občania prichádzajúci do Francúzska z ostatných tretích krajín, musia mať pri sebe vyplnený formulár a čestné prehlásenie o svojom dobrom zdravotnom stave.


Podnebie na Guadeloupe a na Martiniku

Podnebie na Guadeloupe je mierne tropické, strieda sa obdobie dažďov a sucha. Teplota je mierne tropická, často vejú vlhké morské pasáty. Priemerná teplota je medzi 24°C v o februári až do 27°C v auguste. More má teplotu medzi 25°C a 28°C, vlhkosť medzi 77% a 85%.

Dve sezóny: od februára do júna je obdobie sucha. Obdobie dažďov je v období od júla do januára. Prudké dažde a možnosť tvorby cyklónov v tejto oblasti je od septembra do októbra.KARIBIK - Guadaloupe s letenkami z Paríža od 299 eur


KARIBIK - Martinik s letenkami z Paríža od 299 eur