KEŇA: Nairobi z Viedne s letenkami od 449€

07.Jan 2024 | 16:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: nairobi keňa letenky do nairobi letenky do kene letenky do afriky afrika letisko viedeň

Zažite fascinujúci svet Keni, kde sa stretáva úchvatná krása prírody s dobrodružstvom na safari a pokojom na bielom piesku pláží Indického oceána. Keňa, klenot východnej Afriky, nie je len miestom pre milovníkov prírody, ale aj pre tých, ktorí túžia po neopakovateľnom zážitku plnom kontrastov.

Keňa je pravdepodobne jednou z najpestrejších a najnádhernejších afrických krajín. Súzvuk prírody, kultúry a dobrodružstva vytvára zážitok, ktorý vás ohromí. Keňa je miesto, kde sa spája nekonečná savana s modrastým oceánom a kde budete svedkami krásy, ktorá vám zostane v srdci natrvalo. Nech vás zavedie na safari v buši alebo na lenivú plážovú dovolenku, Keňa vám otvorí dvere do fascinujúcej časti sveta, na ktorú nikdy nezabudnete.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Egyptair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Nairobi v Keni už od 510€ . Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny do 7 kg. Každý cestujúci má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny o hmotnosti max. 23 kg.

Letenky do Nairobi sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do júna 2024.


► Letenky napríklad v termíne 7-14 marec 2024.


Kalendár termínov Viedeň - nairobi

Vyhľadať ubytovanie v Nairobi


Podmienky vstupu do Kene

Krátkodobé turistické vízum je možné získať i pri vstupe do krajiny na hraničnom prechode/letisku.


Potrebné dokumenty:

  • platný cestovný doklad
  • vyplnený formulár
  • spiatočná letenka
  • poplatok 50 USD


Dĺžka platnosti víza je maximálne 90 dní (3 mesiace). Následne je možné jedenkrát krátkodobé vízum predĺžiť. Kenská strana nevyžaduje tranzitné vízum pokiaľ neopustíte tranzitný priestor letiska. Cena tranzitného víza (platné 7 dní) je 20 USD. Pri vstupe do krajiny existuje prihlasovacia povinnosť, ktorú splníte vyplnením príslušného formuláru na hraničnom prechode/letisku.Nairobi z Viedne s letenkami od 449 eur