KOLUMBIA: Bogota z Viedne s letenkami od 551€

18.Feb 2024 | 19:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bogota kolumbia letenky do bogoty letenky do kolumbie Južná Amerika

Kolumbia, krajina s bohatou históriou, ohromujúcou biodiverzitou a srdečnými ľuďmi, sa stáva stále vyhľadávanejšou destináciou pre cestovateľov. Či už vás lákajú rušné mestá, panenská príroda, karibské pláže alebo tajomné staroveké mestá, Kolumbia má pre každého niečo.

Vaše dobrodružstvo môže začať v Bogote, hlavnom meste Kolumbie, kde moderné mrakodrapy susedia s koloniálnymi stavbami. Navštívte historické centrum La Candelaria, kde ulice zdobia farebné graffiti a renesančné chrámy, vrátane slávneho Zlatého muzea s unikátnymi artefaktami. Nezabudnite sa vybrať aj do miestneho trhu Paloquemao, kde môžete ochutnať miestne dobroty a poobzerajte sa po tradičných ručných remeslách.

K ceste do Kolumbie využite ponuku od let. spoločnosti KLM s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Bogoty od 551€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 23x55x40 cm a maximálnou hmotnosťou 12kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let. spoločnosti KLM.

Letenky z Viedne do Bogoty sú dostupné pre cesty v termínoch od od apríla do októbra 2024.


► Letenky do Bogoty v termíne 11-18 marec 2024.


VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE KLM

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BOGOTA

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Podmienky vstupu do Kolumbie

Slovenskí občania plánujúci cestu do krajiny (vrátane detí) musia mať platný vlastný cestovný pas, platný min. 6 mesiacov od vstupu do krajiny. Pobyt bez víz a registrácie je možný maximálne 90 dní. Povinnosť pri vstupe do Kolumbie z Brazílie (z Demokrat. Rep. Kongo, Angoly, Ugandy) a iných krajín s vysokým výskytom žltej zimnice, preukázať sa Medzinárodným očkovacím preukazom o absolvovaní očkovania proti žltej zimnici.


Inšpirujte sa

Ako nás v Kolumbii uniesli... Čarom a rozmanitosťou krajiny, časť 1.
Konečne sa nám podarilo dostať sa do krajiny Južnej Ameriky. Výber mi bol od začiatku jasný. Kolumbia. Pre mnohých symbolom drog a násilia, pre mňa s priateľkou ďalšia cestovateľská výzva. Počas dvoch týždňov sme navštívili 7 rôznych miest ako napr. národný park Tayrona, dažďový prales v Salente, hlavné mesto Bogotá, ale aj drogami preslávený Medellín a mnoho iného... čítať ďalej

Ako nás v Kolumbii uniesli... Čarom a rozmanitosťou krajiny, časť 2.
Po šiestich dňoch strávených v hlavnom meste Bogotá, malej dedinke Guatapé a drogovo známom Medellíne sme sa za 45 minút strávených na palube nízko nákladovej spoločnosti Viva Colombia ocitli v turisticky najznámejšom meste Kolumbie Cartagene. Náš napchatý harmonogram nám dovoľoval zostať v meste iba 1 deň a 1 noc a tak sme sa hneď po prílete vydali toto koloniálne mesto prebádať... čítať ďalejKOLUMBIA - Bogota z Viedne s letenkami od 551 eur