KOLUMBIA S TURKISH AIRLINES: Bogota z Viedne s letenkami od 609€

06.Feb 2024 | 10:57
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bogota kolumbia letenky do bogoty letenky do kolumbie Južná Amerika

Kolumbia, krajina ležiaca na severozápade Južnej Ameriky, uchvacuje návštevníkov svojou rozmanitosťou. Od zasnežených vrcholov Ánd cez bujné amazonské dažďové pralesy až po tyrkysové pobrežie Karibského mora a Tichého oceánu, Kolumbia ponúka niečo pre každého.

Hlavné mesto Bogota, ležiace na vysokej planine v Andách, je rušnou metropolou s bohatou históriou a kultúrou. Staré mesto La Candelaria s dláždenými uličkami, koloniálnymi kostolmi a farebnými domami je ako stvorené na prechádzky a objavovanie skrytých zákutí. Návštevníci tu nájdu aj množstvo múzeí, galérií a divadiel.

K ceste do Kolumbie využite ponuku od let. spoločnosti Turkish Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Bogoty od 609€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 23x55x40 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 15x40x30 cm a maximálnou hmotnosťou 4kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 46kg.

Letenky z Viedne do Bogoty sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do mája 2024.


► Letenky do Bogoty v termíne 11-18 marec 2024.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BOGOTA 609€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Podmienky vstupu do Kolumbie

Slovenskí občania plánujúci cestu do krajiny (vrátane detí) musia mať platný vlastný cestovný pas, platný min. 6 mesiacov od vstupu do krajiny. Pobyt bez víz a registrácie je možný maximálne 90 dní. Povinnosť pri vstupe do Kolumbie z Brazílie (z Demokrat. Rep. Kongo, Angoly, Ugandy) a iných krajín s vysokým výskytom žltej zimnice, preukázať sa Medzinárodným očkovacím preukazom o absolvovaní očkovania proti žltej zimnici.


Inšpirujte sa

Ako nás v Kolumbii uniesli... Čarom a rozmanitosťou krajiny, časť 1.
Konečne sa nám podarilo dostať sa do krajiny Južnej Ameriky. Výber mi bol od začiatku jasný. Kolumbia. Pre mnohých symbolom drog a násilia, pre mňa s priateľkou ďalšia cestovateľská výzva. Počas dvoch týždňov sme navštívili 7 rôznych miest ako napr. národný park Tayrona, dažďový prales v Salente, hlavné mesto Bogotá, ale aj drogami preslávený Medellín a mnoho iného... čítať ďalej

Ako nás v Kolumbii uniesli... Čarom a rozmanitosťou krajiny, časť 2.
Po šiestich dňoch strávených v hlavnom meste Bogotá, malej dedinke Guatapé a drogovo známom Medellíne sme sa za 45 minút strávených na palube nízko nákladovej spoločnosti Viva Colombia ocitli v turisticky najznámejšom meste Kolumbie Cartagene. Náš napchatý harmonogram nám dovoľoval zostať v meste iba 1 deň a 1 noc a tak sme sa hneď po prílete vydali toto koloniálne mesto prebádať... čítať ďalejKOLUMBIA - Bogota z Viedne s letenkami od 609 eur