Kréta v jarných termínoch. Chania z Viedne s letenkami od 45€

18.Mar 2024 | 10:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: kréta grécko chania letenky na krétu letenky do chanie letenky do grécka letisko viedeň ryanair európa

Kréta, najväčší grécky ostrov, ponúka dovolenkárom nekonečné možnosti. Či už hľadáte relax na pláži, objavovanie historickej minulosti, alebo túry v malebnej prírode, Kréta má pre každého niečo.

Mesto Chania, ležiace na severozápadnom pobreží Kréty, vás očarí svojou benátskou architektúrou, malebným prístavom a úzkymi uličkami plnými obchodíkov a reštaurácií. Navštívte Benátsku pevnosť, ktorá dominuje mestu, a pokochajte sa výhľadom na azúrové more. Prejdite sa po promenáde a vychutnajte si atmosféru rušného prístavu.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Chanie už od 45€. Letenky sú dostupné pre cesty koncom mesiaca apríl 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 14-23 apríl 2024.


Vyhľadať letenky do Chanie

Kalendár termínov Viedeň - Chania

Vyhľadať ubytovanie na Kréte


Kréta a jej ružové pláže

Kréta je najväčší grécky ostrov. Je považovaný za kolísku európskej civilizácie. Ostrov bol centrom Minojskej civilizácie a podľa gréckej mytológie sa tu narodil vládca olympských bohov – Zeus. My sme sa rozhodli zamerať sa na jeho západnú časť, kde sú unikátne ružové pláže. A to doslova... čítať ďalejKréta v jarných termínoch. Chania z Viedne s letenkami od 45 eur