Kréta v jarných termínoch. Chania z Viedne s letenkami od 63€

23.Jan 2024 | 19:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: kréta grécko chania letenky na krétu letenky do chanie letenky do grécka ryanair letisko viedeň Európa

Kréta je krásny a jedinečný ostrov, ktorý ponúka množstvo možností na turistiku, relaxáciu a kultúrne zážitky. Chania je skvelým miestom, kde začať svoje spoznávanie tohto úžasného ostrova. Je to druhé najväčšie mesto na Kréte a zároveň jedno z najkrajších miest v Grécku. Nachádza sa na severozápadnom pobreží ostrova a je známe svojou krásnou benátskou architektúrou, rušným prístavom a malebnými uličkami.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Chanie už od 63€. Letenky sú dostupné pre cesty koncom mesiaca január 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 9-14 apríl 2024.


Vyhľadať letenky do Chanie

Kalendár termínov Viedeň - Chania

Vyhľadať ubytovanie na Kréte


Kréta a jej ružové pláže

Kréta je najväčší grécky ostrov. Je považovaný za kolísku európskej civilizácie. Ostrov bol centrom Minojskej civilizácie a podľa gréckej mytológie sa tu narodil vládca olympských bohov – Zeus. My sme sa rozhodli zamerať sa na jeho západnú časť, kde sú unikátne ružové pláže. A to doslova... čítať ďalejKréta v jarných termínoch. Chania z Viedne s letenkami od 63 eur