LITVA: Vilnius z Viedne aj na predĺžený víkend s letenkami od 20€

02.Máj 2021 | 09:54
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ryanair litva letenky do litvy Vilnius letenky do Vilniusu pobaltie letisko viedeň

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Vilnius už od 20€. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca jún 2021.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

Let.spoločnosť Ryanair aktuálne ponúka zmenu letu bez poplatku. Platí pre všetky nové rezervácie vytvorené pred 30. júnom 2021 a platí na cesty uskutočnené pred 31. októbrom 2021. Teraz môžete vykonať až dve zmeny letu pre cestu do 31. októbra 2021. Viac na ryanair.com


► Letenky do Vilniusu v termíne 18-21 jún 2021.

► Ubytovanie vo Vilniuse už od 7€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY VIEDEŇ - Vilnius

Kalendár termínov Viedeň - Vilnius

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE Vo Vilniuse

Autobusom po Pobaltí. Na skok, pivo a polievku do Vilniusu - 1.časť

Pobaltie som mala v hľadáčiku pekne dlho. Akurát sa zdalo, že nikdy nebude ten správny čas. Minulé leto som si zaumienila, že sa tam proste v auguste, kým je ešte príjemné počasie, vyberiem. Škoda len, že ma táto myšlienka neposadla, kým stáli letenky menej ako 300 eur. Ani to ma tentoraz neodradilo a hľadala som, až som našla. Autobus, ktorý premával na trase Bratislava – Riga zo zastávkou vo Vilniuse. S ktorým som za desať dní objavila tri baltské metropoly a pár dobre ukrytých pokladov. Prejdi ich spolu so mnou v niekoľkodielnom cestopise s prvou zastávkou v Litve... čítať ďalejVilnius z Viedne aj na predĺžený víkend s letenkami od 20 eur