LITVA: Vilnius z Viedne v jarných termínoch s letenkami od 40€

21.Mar 2024 | 10:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: litva letenky do litvy Vilnius pobaltie letenky do Vilniusu letisko viedeň ryanair

Litva, skrytá perla Pobaltia, uchvacuje svojou nedotknutou prírodou, bohatou históriou a srdečnou pohostinnosťou. Zelené kopce posiate jazerami, majestátne lesy a malebné dedinky lákajú turistov hľadajúcich pokoj a autentické zážitky. Srdcom Litvy je Vilnius, dynamické mesto s bohatou kultúrou a fascinujúcim duchom.

Hlavné mesto Litvy, Vilnius, vás očarí svojou stredovekou atmosférou. Staré Mesto, zapísané na zozname UNESCO, je spleťou dláždených uličiek, lemovaných starobylými kostolmi a renesančnými a barokovými palácmi. Návšteva Katedrálneho námestia s impozantnou Katedrálou svätého Stanislava a Gediminasovej veže s panoramatickým výhľadom na mesto je povinnosťou.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Vilnius od 40€. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca apríl 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Vilniusu v termíne 11-13 apríl 2024.


VYHĽADAŤ LETENKY do Vilniusu

Kalendár termínov Viedeň - Vilnius

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE Vo Vilniuse


Autobusom po Pobaltí. Na skok, pivo a polievku do Vilniusu - 1.časť

Pobaltie som mala v hľadáčiku pekne dlho. Akurát sa zdalo, že nikdy nebude ten správny čas. Minulé leto som si zaumienila, že sa tam proste v auguste, kým je ešte príjemné počasie, vyberiem. Škoda len, že ma táto myšlienka neposadla, kým stáli letenky menej ako 300 eur. Ani to ma tentoraz neodradilo a hľadala som, až som našla. Autobus, ktorý premával na trase Bratislava – Riga zo zastávkou vo Vilniuse. S ktorým som za desať dní objavila tri baltské metropoly a pár dobre ukrytých pokladov. Prejdi ich spolu so mnou v niekoľkodielnom cestopise s prvou zastávkou v Litve... čítať ďalejVilnius z Viedne v jarných termínoch s letenkami od 40 eur