LOTYŠSKO: Riga z Viedne s letenkami od 26€

12.Jan 2024 | 18:32
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: lotyšsko riga letenky do rigy letenky do Lotyšska pobaltie ryanair letisko viedeň Európa

Riga je hlavné a najväčšie mesto Lotyšska. Leží na pobreží Baltského mora a je významným kultúrnym, ekonomickým a politickým centrom. Mesto má bohatú históriu, ktorá siaha až do 13. storočia.

Riga je dnes moderné a kozmopolitné mesto s bohatou históriou a kultúrou. Mesto je domovom mnohých múzeí, galérií, divadiel a koncertných sál. Riga je tiež známa svojimi živými nočnými klubmi a barmi.

Okrem toho je Riga krásne a historické mesto s množstvom zaujímavých pamiatok a atrakcií. Je to ideálna destinácia pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o Lotyšsku a jeho kultúre.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Rigy od 26€. Letenky sú dostupné pre cesty v rôznych termínoch počas mesiaca január a február 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Rigy v termíne 27-30 január 2024.


VYHĽADAŤ LETENKY VIEDEŇ - RIGA

Kalendár termínov Viedeň - Riga

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V RIGE


Cez Lotyšsko po stopách filmových producentov

Pred pár mesiacmi bolo Pobaltie v kurze. Nadšenie z tohto kúta sveta spustili lety z našich zemepisných šírok. Z každej strany som počúvala o hradbách Tallinu, rozkošných uličkách Vilniusu a o architektonickej zmesi chutnej Rigy. Vedel si ale, že skôr, ako Lotyšsko a jeho metropolu našli turisti, ju zameral hľadáčik kamier? Prečítaj si, ako filmoví producenti krajinu objavili a prečo ju tak ľúbia... čítať ďalejLotyšsko - Riga z Viedne s letenkami od 26 eur