MALAJZIA: Ostrov Langkawi z Viedne s letenkami od 344€

02.Máj 2019 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: langkawi ázia malajzia letenky do ázie letenky do malajzie letenky na langkawi letisko viedeň China Southern

Langkawi, ostrov ležiaci medzi Malajziou a Thajskom, na okraji Andamanského mora. Ak dávate prednosť kľudnému vylihovaniu na pláži, tak tento ostrov bude tou správnou voľbou. Vybrať si môžete pláže s nádhernou tyrkysovou vodu ako napríklad Pantai Cenang, PantaiKok, Pantai Tengah, Datai Bay, Burau Bay alebo navštívte pláž Pantai Pasir Hitam s charakteristickým čiernym pieskom. Ak sa chcete pokochať pohľadom na Langkawi, tak využite najväčšiu atrakciu, Cable Car. Je to lanovka, ktorou sa dá vyviesť vysoko nad ostrov, odkiaľ je nádherný výhľad dokonca až na ostrovy južného Thajska.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti China Southern si môžete si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na ostrov Langkawi za cenu už od 344€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiacov november a december 2019.


► Letenky napríklad v termíne 5-16 novembra 2019.

► Ubytovanie v Langkawi už od 4€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - LANGKAWI 344€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.

Všeobecné informácie pre turistov cestujúcich do Malajzie

Prímorské turistické destinácie v Malajzii sú v letnom období prístupné na západnom i východnom pobreží Malajzijského polostrova. Východné pobrežie má monzúnové obdobie v období október – marec, kedy sú letoviská hlavne na ostrovoch v tejto oblasti zatvorené. Pred cestou do oblasti ostrova Sipadan v štáte Sabah za účelom snorklovania a potápania je potrebné vedieť, že počet turistov je v tejto oblasti regulovaný a cestu do tejto oblasti vrátane ubytovania je potrebné si dopredu zabezpečiť cez turistické kancelárie.Ostrov Langkawi z Viedne s letenkami od 344 eur