MAROKO: Agadir z Viednev májových termínoch s letenkami od 57€

18.Apr 2024 | 10:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do maroka agadir maroko letenky do afriky letenky do agadiru afrika letisko viedeň ryanair

Maroko, krajina kontrastov a fascinujúcej histórie, láka turistov z celého sveta. A medzi najobľúbenejšie destinácie patrí bezpochyby Agadir, ležiace na pobreží Atlantiku. Toto moderné mesto s prívlastkom "perla juhu" ponúka návštevníkom všetko, po čom túžia - slnkom zaliate pláže, tyrkysové more, rušný život a bohatú kultúru.

Agadir vás očarí už na prvý pohľad. Dlhá piesočná pláž s jemným pieskom sa tiahne pozdĺž celého mesta a láka k relaxu a vodným športom. Vďaka miernemu podnebiu a takmer 300 slnečným dňom v roku si tu užijete kúpanie a opaľovanie od jari do jesene.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Agadiru od 57€. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca máj 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 19-24 máj 2024.


Vyhľadať letenky do Agadiru

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - agadir

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Agadir


Maroko – podmienky vstupu

Pre vstup do Maroka sa nevyžaduje vízum, platí jednostranný bezvízový styk na dobu 90 dní. Vyžaduje sa, aby bola platnosť pasu minimálne o 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný dátum ukončenia pobytu.


Maroko – 1000 km z juhu na sever

1000 km, 4 mestá a nespočítateľne veľa zážitkov. Plážový Agadir – bláznivý Marrakesh – filmová Casablanca – bludiskový Fez. Asi takto vyzerala naša dobrodružná výprava autom po Maroku. Ak chcete zažiť autentické Maroko, určite nevynechajte kráľovské mestá Marrakesh a Fez. Ak chcete vidieť Saharu, musíte sa odkloniť od našej trasy k východným hraniciam do mesta Merzouga. Ak by vám po tom všetkom ešte zostal čas, odporúčame modré mestečko Chefchaouen... čítať ďalejMAROKO - Agadir z Viedne s letenkami od 57 eur