Panama a Kolumbia s multi-city letenkami z Viedne od 419€

09.Apr 2019 | 13:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Južná Amerika panama kolumbia panama city bogota letenky do južnej ameriky letenky do panamy letenky do kolumbie letisko viedeň united airlines Austrian Airlines

Po Turkish Airlines prichádzajú so svojou ponukou multi-city leteniek aj spoločnosti United a Austrian Airlines. Zaleťte si do Panamy a Kolumbie. Máme pre vás jedinečnú ponuku, ktorá vám umožní spoznať práve tieto dve krajiny. Objaviť môžete krásy Panamy, krajiny obmývanej Tichým oceánom a Karibským morom. V nich leží mnoho neskutočných ostrovov, ktoré sú domovom morských korytnačiek. Nevídané úkazy ponúka aj Kolumbia. Jeden z nich, Stratené mesto domorodých kmeňov, leží ukryté hlboko v pralese, ktorému hovoria Sierra Nevada Santa Marta.

K ceste do využite aktuálnu ponuku multi-city leteniek z Viedne do Panamy a s návratom z kolumbijskej Bogoty už od 419€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti 23kg.

Letenky za tieto ceny sú dostupné od septembra do novembra 2019.


► Letenky napríklad v termíne 1-22 október 2019.

► Ubytovanie v Paname už od 15€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Bogote už od 10€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV viedeň - PANAMA / BOGOTA - viedeň 419€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V PANAME

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V BOGOTE





Podmienky vstupu do Panamy

  • Pre cesty občanov SR nepresahujúce 90 dní (na turistické účely) postačuje platný cestovný pas.

Podmienky vstupu do Kolumbie

  • Pre turistické cesty do 90 dní postačí občanovi SR cestovný pas, ktorý bude v čase vstupu do krajiny platný prinajmenšom 6 mesiacov.



Panama a Kolumbia s multi-city letenkami z Viedne od 419 eur