PRÁZDNINOVÉ TALIANSKO: Miláno z Viedne s letenkami od 30€

08.Júl 2024 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: miláno letenky do milána ryanair letisko viedeň Európa letenky do talianska taliansko

Miláno, pulzujúce srdce severu Talianska, láka návštevníkov z celého sveta svojou jedinečnou zmesou módy, umenia, histórie a gastronómie. Či už ste milovníkom umenia, ktorý túži po prehliadke svetoznámych galérií, módnym nadšencom hľadajúcim najnovšie trendy, alebo gurmánom, ktorý prahne po lahodných talianskych jedlách, Miláno má pre každého niečo.

K ceste využite ponuku let. spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Milána (Malpensa) už od 30€. Letenky za túto cenu sú dostupné pre cesty počas mesiaca august 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


Letenky do Milána v termíne 12-15 august 2024.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - MILÁNO

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Doprava z letiska Malpensa do Milána

Autobus

  • Malpensa Bus Express: premáva od 6.30 každých 10 minút z Terminálu 1 (exit 6, stop 3). Doba jazdy do Milána je cca 70 minút.
  • Malpensa Shuttle Air Pullman: premáva od 5.30 každých 20 minút z Terminálu 1 (exit 6, stop 3). Doba jazdy do Milána je cca 50 minút..

Vlak

  • Malpensa Express: je vlak spoločnosti Ferrovie Nord Milano Trains, ktorý premáva z Terminálu 1 priamo do Milána ( zastávka Cadorna Railway Station) každých 30 minút. Stanica Cadorna Railway Station je zároveň aj zastávkou milánskeho metra. Trvanie cesty je približne 40 min.
  • Trenitalia - vlaky spoločnosti Trenitalia premávajú do Milána zo stanice Gallarate Railway Station, na ktorú sa dá dostať z terminálu 1 a 2 autobusom.

Taxi

  • Ak sa chcete do mesta dostať čo najskôr, môžete využiť aj taxi – fixná taxa za dopravu z letiska do centra mesta je 85 eur.


Miláno - hlavná hviezda Lombardska

Región v časti severného Talianska je strategicky umiestnený na pomedzí Álp a rieky Pád a napriek tomu, že nedisponuje prístupom k moru, ide o jeden z najobývanejších a najnavštevovanejších talianskych regiónov. O Lombardsku nájdete zmienku aj pod jeho označením v taliančine teda Lombardia, v každom prípade však patrí k najprosperujúcejším oblastiam v Európe a to nielen po finančnej, ale aj kultúrnej či športovej stránke... čítať ďalejMiláno z Viedne s letenkami od 30 eur