PRÁZDNINY V RÍME: Spiatočné letenky z Bratislavy od 34€

23.Jún 2024 | 12:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: rím letenky do ríma ryanair letisko bratislava Európa taliansko letenky do talianska

Rím, hlavné mesto Talianska, je mesto s bohatou históriou, úchvatnou architektúrou a živou kultúrou. Niet divu, že ho ročne navštivujú milióny turistov z celého sveta. Ak uvažujete o výlete do Ríma, tu je len niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí:

Rím je domovom nespočetných historických pamiatok, od starovekého Kolosea a Rímskeho fóra až po renesančné paláce a barokové kostoly. Môžete sa prechádzať po stopách rímskych cisárov, obdivovať majstrovské diela Michelangela a Berniniho alebo sa ponoriť do katolíckej viery vo Vatikáne.

K ceste využite aktuálnu ponuku let. spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do Ríma (Ciampino) od 34€. Letenky do Ríma sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca júl 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 9-14 júl 2024.


Zobraziť LETENKY DO RÍMA

Zobraziť KALENDÁR leteniek do Ríma

Zobraziť UBYTOVANIE V RÍME


Rím: Od gladiátorských súbojov k lahodnej gastronómii

Rím, srdce Talianska a kolíska západnej civilizácie, očarí každého cestovateľa. Už pri príchode vás obklopí majestátna atmosféra, ktorá presakuje z každej uličky, námestia a monumentu. Toto mesto s bohatou históriou a kultúrnym dedičstvom prevyšuje ostatné európske metropoly a každoročne priláka milióny turistov... čítať ďalej


TALIANSKO - Rím z Bratislavy s letenkami od 34 eur