TAIWAN: Taipei z Budapešti s letenkami od 469€

25.Jan 2024 | 11:03
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: air china taiwan letenky na taiwan taipei ázia letenky do ázie letisko viedeň

Taipei, mesto nadupané špičkovou technikou s modernými obchodnými centrami. Popretkávaný japonskými koloniálnymi ulicami, kde povyrastali stánky s pouličným jedlo a nočnými trhmi. Aj také je hlavné mesto, na ktoré z výšky dohliada 509 metrov vysoký mrakodrap Taipei 101. Využite lacné letenky do Taipei a vzlietnite za neskutočnými zážitkami.

K ceste na Taiwan využite akciovú ponuku od let. spoločnosti Air China s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Taipei už od 469€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 23kg.

Letenky na Taiwan sú dostupné pre cesty v termínoch od apríla do júna 2024.


► Letenky napríklad v termíne 8-14 apríl 2024


KALENDÁR TERMÍNOV Budapešť - TAIPEI 469€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA TAIWANE


Podmienky vstupu na Taiwan

Od 1.októbra 2008 zrušil Taiwan udeľovanie vstupných víz pre občanov Slovenska na dobu pobytu do 30.dní (turizmus, pracovná cesta, tranzit)

Vízová povinnosť sa naďalej týka občanov SR cestujúcich na Taiwan za účelom dlhodobejšiého pobytu (práca, štúdium, modeling a pod.)


Tu je niekoľko dôvodov, prečo navštíviť Taiwan:

  • Krásna príroda: Taiwan je domovom mnohých národných parkov, ktoré sa vyznačujú nádhernými scenériami. Medzi najznámejšie parky patria Taroko National Park, Yangmingshan National Park a Kenting National Park.
  • Bohatá história a kultúra: Taiwan má bohatú históriu a kultúru, ktorá sa odráža v jeho architektúre, umení a zvykoch. Medzi najvýznamnejšie historické pamiatky patria Národné múzeum v Taipei, Chrám Longshan a Národná pamiatka na bitku pri Taihoku.
  • Priateľskí obyvatelia: Taiwanci sú známi svojou pohostinnosťou a priateľským prístupom. Sú vždy ochotní pomôcť návštevníkom a poskytnúť im cenné informácie.


Čo sa oplatí vidieť a navštíviť?

  • Národný park Taroko: Tento park je známy svojimi úchvatnými kaňonmi, vodopádmi a skalnými útvarmi.
  • Národný park Yangmingshan: Tento park sa nachádza v blízkosti Taipei a je známy svojimi lúkami, lesmi a termálnymi prameňmi.
  • Kenting National Park: Tento park sa nachádza na juhu Taiwanu a je známy svojimi plážami, koralovými útesmi a tropickým podnebím.
  • Národné múzeum v Taipei: Toto múzeum je domovom rozsiahlej zbierky umenia, archeologických nálezov a historických artefaktov.
  • Chrám Longshan: Tento chrám je najstarší a najvýznamnejší chrám v Taipei. Je zasvätený bohyni Mazu, patrónke moreplavcov.
  • Národná pamiatka na bitku pri Taihoku: Táto pamiatka pripomína bitku pri Taihoku, ktorá sa odohrala počas druhej svetovej vojny.TAIWAN - Taipei z Budapešti s letenkami od 469 eur