TAIWAN: Taipei z Budapešti s letenkami od 469€

09.Aug 2023 | 18:07
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia letenky do ázie taiwan letenky na taiwan taipei letisko viedeň air china

(Aktualizované) Taipei, mesto nadupané špičkovou technikou s modernými obchodnými centrami. Popretkávaný japonskými koloniálnymi ulicami, kde povyrastali stánky s pouličným jedlo a nočnými trhmi. Aj také je hlavné mesto, na ktoré z výšky dohliada 509 metrov vysoký mrakodrap Taipei 101. Využite lacné letenky do Taipei a vzlietnite za neskutočnými zážitkami.

K ceste na Taiwan využite akciovú ponuku od let. spoločnosti Air China s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Taipei už od 469€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 23kg.

Letenky na Taiwan sú dostupné pre cesty v termínoch od septembra 2023 do júna 2024.


► Letenky napríklad v termíne 8-17 september 2023


KALENDÁR TERMÍNOV Budapešť - TAIPEI

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA TAIWANE

Podmienky vstupu na Taiwan

Od 1.októbra 2008 zrušil Taiwan udeľovanie vstupných víz pre občanov Slovenska na dobu pobytu do 30.dní (turizmus, pracovná cesta, tranzit)

Vízová povinnosť sa naďalej týka občanov SR cestujúcich na Taiwan za účelom dlhodobejšiého pobytu (práca, štúdium, modeling a pod.)TAIWAN - Taipei z Budapešti s letenkami od 469 eur