TAIWAN: Taipei z Viedne s letenkami od 369€

11.Nov 2019 | 08:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia letenky do ázie taiwan letenky na taiwan taipei letisko viedeň air china

Taipei, mesto nadupané špičkovou technikou s modernými obchodnými centrami. Popretkávaný japonskými koloniálnymi ulicami, kde povyrastali stánky s pouličným jedlo a nočnými trhmi. Aj také je hlavné mesto, na ktoré z výšky dohliada 509 metrov vysoký mrakodrap Taipei 101. Využite lacné letenky do Taipei a vzlietnite za neskutočnými zážitkami.

K ceste na Taiwan využite akciovú ponuku od let.spoločnosti Air China s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Taipei už od 369€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky na Taiwan sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2019 do apríla 2020.


► Letenky napríklad v termíne 3-18 december 2019.

► Ubytovanie v Taipei už od 9€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - TAIPEI 369€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA TAIWANE

Podmienky vstupu na Taiwan

Od 1.októbra 2008 zrušil Taiwan uďeľovanie vstupných víz pre občanov Slovenska na dobu pobytu do 30.dní (turizmus, pracovná cesta, tranzit)

Vízová povinnosť sa naďalej týka občanov SR cestujúcich na Taiwan za účelom dlhodobejšieho pobytu (práca, štúdium, modeling a pod.)TAIWAN - Taipei z Viedne s letenkami od 369 eur