TALIANSKO: Bologna koncom júna s letenkami z Viedne od 30€

13.Jún 2024 | 10:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bologna letenky do bologne letenky do talianska taliansko ryanair letisko viedeň Európa

Vitajte v Bologni, meste, ktoré si vás podmaní svojou bohatou históriou, úchvatnou architektúrou a samozrejme, lahodnou gastronómiou. Toto pulzujúce talianske mesto, prezývané aj "La Dotta, la Grassa, la Rossa" (Učená, Tučná, Červená), ponúka návštevníkom jedinečný zážitok plný umenia, kultúry a nezabudnuteľných chutí.

Využite aktuálnu ponuku od let. spoločnosti Ryanair a využite možnosť zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Bologne od 30€. Letenky do Bologne sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca jún 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Bologne v termíne 20-26 jún 2024.VYHĽADAŤ LETENKY NA WEBE RYANAIR

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - BOLOGNA

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v Bologni


Čo vidieť a robiť v Bologni:

  • Navštívte Neptúnovu fontánu: Táto monumentálna fontána z 16. storočia je symbolom mesta a obľúbeným miestom stretávania.
  • Vystúpte na Dve veže: Torre degli Asinelli a Torre Garisenda ponúkajú úchvatný panoramatický výhľad na Bolognu a okolie.
  • Prejdite sa po Piazza Maggiore: Toto historické námestie je srdcom Bologne a obklopuje ho viacero významných pamiatok, ako je Bazilika San Petronio a Palazzo d'Accursio.
  • Ochutnajte tradičné bolognské jedlá: Vychutnajte si tagliatelle al ragù v trattorii Al Ragù, ochutnajte pravú mortadellu v Salumeria Tamburini a doprajte si lahodnú zmrzlinu v Gelateria Gianni.
  • Navštívte Mercato di Mezzo: Tento historický trh je skvelým miestom na nákup čerstvých produktov, ochutnávku miestnych špecialít a zažitie autentickej atmosféry Bologne.Do talianskej Bologni s letenky z Viedne od 30 eur