JAPONSKO: Osaka z Budapešti s letenkami od 499€

13.Apr 2023 | 18:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do japonska letenky do osaky japonsko osaka China Eastern Airlines ázia letisko budapešť

Moderné prístavné centrum a jedna z najobľúbenejších turistických destinácií v Japonsku. Mesto Osaka. Bez pochyby plné (dobre ukrytých) stôp minulosti, ohurujúce neónovými svetlami súčasnosti. Nechajte sa nimi oslepiť a užite si najstaršiu japonskú šintoistickú svätyňu, vynikajúce miestne okonomiyaki (pikantné palacinky), nekonečné nákupné možnosti i najväčší zábavný park na svete.

K ceste môžete využiť ponuku leteniek od let. spoločnosti China Eastern Airlines z Budapešti do Osaky od 499€. KKaždý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 46kg.

Letenky do Osaky sú dostupné pre cesty v termínoch od apríla do júna 2023.


► Letenky napríklad v termíne 3-11 máj 2023.


Kalendár termínov Budapešť - Osaka 499€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v Osake

V naše skupine na Facebooku nájdete tipy na lacné letenky do ÁZIE ...a nie len to! Nájdete tu aj tipy na akciové pobyty v ázijských krajinách, zaujímavosti a rady, ale aj upozornenia a výstrahy, ktoré sa vám zídu už pri plánovaní cesty alebo priamo počas vašich dobrodružných potuliek. Ďalšie podobné skupiny s tipmi na lacné letenky, kam sa môžete pridať:


Podmienky vstupu do Japonska (aktualizované: 30.08.2022)

Dočasne prerušený bezvízový režim do odvolania. S výnimkou účelu individuálnej turistiky je možné požiadať o udelenie víz.

Informácie o aktuálnych podmienkach vstupu do Japonska na webovej stránke Ministerstva zahraničných vecí Japonska

Prichádzajúci do Japonska sa preukážu negatívnym PCR testom nie starším ako 72 hodín.

Ministerstvo zdravotníctva Japonska žiada prichádzajúce osoby do Japonska sa pred príchodom zaregistrovať na webovej stránke Ministerstva zdravotníctva.

Od 20. novembra 2007 vstúpila do platnosti novela Zákona o imigračnej kontrole, podľa ktorej sa každý cudzinec pri vstupe do krajiny musí podrobiť procedúre odobratia odtlačkov prstov a nasnímania tváre. Výnimky tvoria:

  • osoby so zvláštnym trvalým pobytom;
  • osoby mladšie ako 16 rokov;
  • držitelia diplomatických alebo služobných pasov;
  • cudzinci, prichádzajúci na pozvanie vedúcich predstaviteľov japonských štátnych a administratívnych organizácií;
  • osoby, ktoré sú podľa rozhodnutia japonského Ministerstva spravodlivosti zaradené do kategórie"c" alebo "d".


Podmienky pobytu v Japonsku

Pobytový štatút je vyznačený imigračným úradníkom do cestovného dokladu na hraničnom prechode v tzv. vstupnom povolení spoločne s uvedením dĺžky jeho platnosti, ktorá sa počíta odo dňa nasledujúceho od dátumu vstupu. Občania SR sa môžu zdržiavať na území Japonska bez víz po dobu 90 dní.JAPONSKO - Osaka z Budapešti s letenkami od 499 eur