JAPONSKO: Tokio z Budapešti s letenkami od 499€

05.Dec 2023 | 18:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do japonska letenky do tokia tokio letisko budapešť japonsko ázia

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Egypt Air si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Tokia od 499€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x36x23 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 46kg. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let. spoločnosti Egypt Air.

Letenky do Tokia sú dostupné pre cesty v termínoch od februára do mája 2024.


► Letenky napríklad v termíne 10-23 február 2024


Vyhľadať letenky na stránke let. spoločnosti Egypt Air

KALENDÁR TERMÍNOV Budapešť - TOKIO 539€

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE V TOKIU

V našej skupine na Facebooku nájdete tipy na lacné letenky do ÁZIE ...a nie len to! Nájdete tu aj tipy na akciové pobyty v ázijských krajinách, zaujímavosti a rady, ale aj upozornenia a výstrahy, ktoré sa vám zídu už pri plánovaní cesty alebo priamo počas vašich dobrodružných potuliek. Ďalšie podobné skupiny s tipmi na lacné letenky, kam sa môžete pridať:


Podmienky vstupu do Japonska

Pri turistických cestách do 90 dní postačuje pre občanov SR platný cestovný pas.

Od 20. novembra 2007 vstúpila do platnosti novela Zákona o imigračnej kontrole, podľa ktorej sa každý cudzinec pri vstupe do krajiny musí podrobiť procedúre odobratia odtlačkov prstov a nasnímania tváre.


Podmienky pobytu v Japonsku

Pobytový štatút je vyznačený imigračným úradníkom do cestovného dokladu na hraničnom prechode v tzv. vstupnom povolení spoločne s uvedením dĺžky jeho platnosti, ktorá sa počíta odo dňa nasledujúceho od dátumu vstupu. Občania SR sa môžu zdržiavať na území Japonska bez víz po dobu 90 dní.JAPONSKO - Tokio z Budapešti s letenkami od 499 eur