KÓREA: Priame lety z Budapešti do Soulu s letenkami od 299€

14.Sep 2019 | 14:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť ázia soul letenky do soulu kórejska republika letenky do ázie lot letenky do kóreje

Ponuka pre tých, ktorý túžia navštíviť Južnú Kóreu a jej hlavné mesto Soul. Mesto, ktorého názov v angličtine znamená duša. Mesto predelené riekou Hangang a chránené okolitými horami nie je u nás veľmi známe. Vďaka letenkám, ktoré sme pre vás našli, môžete byť vy tými, ktorí sa prejdú popod jeho modernými výškovými budovami. Alebo pomedzi historické paláce. A spoznajú kultúrne a umelecké bohatstvo vyvíjajúce sa tisíce rokov.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti LOT si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Soulu už od 299€. Jedná sa o priame lety. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x35x12 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od septembra 2019 do apríla 2020.


► Letenky napríklad v termíne 27.9. - 11.11. 2019.

► Ubytovanie v Soule už od 10€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Soul od 299€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Podmienky vstupu do Kórejskej republiky

Medzi SR a Kórejskou republikou platí „Dohoda o vzájomnom zrušení vízovej povinnosti pre občanov SR a KR". Podľa uvedenej dohody občania SR nepotrebujú vízum na krátkodobý pobyt nezárobkového charakteru v trvaní do 90 dní. Bezvízový režim nezakladá automaticky právo na vstup na územie KR a zamietnutie vstupu je výlučne právomocou kórejských orgánov. Bezvízový režim sa nevzťahuje na občanov SR, ktorí chcú vstúpiť na územie KR za účelom zamestnania, resp. zárobkovej činností.Priame lety z Budapešti do Soulu s letenkami od 299 eur