USA: Priame lety z Viedne do New Yorku s Austrian Airlines od 489€

17.Jan 2024 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: new york usa letenky do usa letenky do new yorku Severná Amerika letisko viedeň Austrian Airlines

New York, mesto, ktoré nikdy nespí, je jednou z najnavštevovanejších destinácií na svete. New York ponúka cestovateľom niečo pre každého. Môžete navštíviť ikonické pamiatky, ako je Socha slobody alebo Empire State Building, alebo sa potulovať po živých uliciach Manhattanu. Môžete si užiť divadlo na Broadwayi, koncert v Madison Square Garden alebo športový zápas na Yankee Stadiume. Alebo si môžete jednoducho posedieť v parku a vychutnať si jedinečnú atmosféru tohto kozmopolitného mesta.

New York je mesto, ktoré si vás podmaní svojou energiou a vzrušením. Je to miesto, kde sa môžete stratiť a nájsť sa zároveň.

V aktuálnej ponuke od let. spoločností Austrian Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do New York od 489€. V cene spiatočnej letenky JE LEN JEDNA PRÍRUČNÁ BATOŽINA o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 35cm x 23cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm a váhou do 2kg. Batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do NYC sú dostupné pre cesty v termínoch od februára do mája 2024.


► Letenky napríklad v termíne 7-14 marec 2024.


Kalendár termínov Viedeň - New York od 489€

ZobraziŤ UBYTOVANIE V NYC


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.Priame lety z Viedne do New Yorku s Austrian Airlines od 489 eur