HAVAJ: Honolulu z Budapešti s letenkami od 699€

08.Sep 2022 | 17:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: havaj honolulu letenky do usa letenky na havaj letisko budapešť usa Severná Amerika

Havaj patriaci medzi najznámejšie dovolenkové destinácie láka turistov z celého sveta. Tento ostrov je tropickým rajom ležiacim západne od USA v teplých vodách Pacifiku. Nájsť tu môžete nielen nekonečné pláže, čisté more a exotickú prírodu, ale aj sopečné pohoria lákajúce na turistiku.

K ceste na Havaj môžete využiť ponuku let. spoločností British Airways, Finnair a American Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Honolulu od 699€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 45x35x20 cm ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm.

Letenky na Havaj sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do marca 2023.


► Letenky napríklad v termíne 18 - 28 január 2023.


Kalendár termínov Budapešť - Honolulu od 699€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA HAVAJI

Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.


Havaj – 19 dní v raji 1/3 – Moderné a krásne Oahu

Havajské ostrovy pozostávajú zo 4 hlavných ostrovov – Oahu, Maui, Kauai a Big Island. Meno Hawai'i znamená v havajčine „sídlo bohov". Tropické podnebie na Havajských ostrovoch má dve sezóny: obdobie dažďov (október až apríl) a obdobie sucha (máj až september). Teplota vody sa pohybuje okolo príjemných 25°C. Havajské ostrovy, podobne ako južnejšie ležiaci Veľkonočný ostrov, majú titul najvzdialenejších ostrovov od najbližšej pevniny na svete. Našu expedíciu sme naplánovali na tri časti a dva ostrovy v poradí Oahu (5 nocí) – Big Island (8 nocí) – Oahu (5 nocí) ... čítať ďalej na svetobeznici.sk


Honolulu z Budapešti s letenkami od 699 eur