USA: Washington z Budapešti s letenkami od 429€

14.Okt 2022 | 11:27
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: washington letenky do washingtonu letenky do usa usa Severná Amerika letisko budapešť

Jediné mesto v USA pomenované po jednom z prezidentov je aj jeho sídlom. Mesto postavené na močariskách patrí k tým najkrajším na svete.

K ceste využite ponuku priamych letov od let. spoločnosti Lufthansa. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Washingtonu už od 429€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do Washington sú dostupné pre cesty od novembra 2022 do mája 2023.


► Letenky napríklad v termíne 10-16 november 2022.


Kalendár termínov Budapešť - Washington 429€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.Washington z Budapešti s letenkami od 429 eur